Firma została założona w 1990 roku i od momentu rozpoczęcia działaności, zaopatruje w artykuły do naprawy obuwia, zakłady szewskie, sklepy oraz hurtownie w całym kraju.

Wieloletnia praca, zapewniła nam grono stałych klientów w całej Polsce i Europie, które stale rośnie.

Stale powiększający się asortyment, zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientów i zapewnia kompleksowe zaopatrzenie każdego warsztatu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci mieli dostęp do najnowszych produktów z całego świata .

Od 2013 jesteśmy wyłącznym dystrybutorem bydgoskich płyt podeszwowych, tzw. Nylonu Norweskiego, a wiele najpopularniejszych produktów jest dostępnych wyłącznie w naszej hurtowni.

W 2015 zaufała nam firma Dunlop® i jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Dunlop® w Polsce. Produkty Dunlop® to najwyższa jakość w dobrej cenie.

Oferujemy również fleki K – wykonane z doskonałych materiałów, gwarantują dłuższe użytkowanie niż konkurencyjne fleki. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, na tle innych producentów, a szczegółowa i każdorazowa kontrola jakości gwarantuje, że nie spotkają Państwo bardziej niezawodnych materiałów.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Zaopatrujemy również zakłady oraz sklepy obuwnicze w zakresie wysokiej jakości wkładek oraz kosmetyków do butów.

 

Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie oraz indywidualnych szewców.