Spody TRIP
Uniwersalne spody do naprawy butów na płaskiej podeszwie z oryginalnym bieżnikiem imitującym oponę. Rozmiar 49/50 gwarantuje pokrycie nawet największych spodów. Powtarzalny wzór pozwala na docięcie nawet małych rozmiarów.
Rozmiar: 49/50

Płyta MINIFIX
Wymiary: 60x70cm
Grubość: 3mm, 6mm
Płyta z głębokim, zimowym, antypoślizgowym bieżnikiem. Płyta wykonana ze specjalnej zimowej mieszanki która zachowuje swoje właściwości, nawet przy niskich temperaturach. Idealna na fleki średnie i duże. Materiał jest łatwy w klejeniu klejem poliuretanowym (PU), nie wymaga dresania i halogenizacji.

Płyta WINDOW
Wymiary: 60x70cm
Grubość: 3mm, 6mm
Idealny materiał na fleki średnie i duże bez względu na porę roku. Ciekawy wzór wyróżnia na tle konkurencji i pozwala na zastosowanie w każdej wielkości fleka zarówno w obuwiu damskim jak i męskim. Wysokie wyniki ścieralności pozwoliła osiągnąć specjalna mieszanka stworzona przez Dunlop. Płyta przygotowana do klejenia bez potrzeby dresania lub halogenizacji przy zastosowaniu kleju poliuretanowego (PU)
Wzór pozwala na wycinanie w niej w każdym kierunku i ekonomiczne wykorzystanie płyty.

Płyta TAO
Wymiary: 60x70cm
Grubość: 3mm, 6mm
Płyta z uniwersalnym bieżnikiem który może być wykorzystywany przez cały rok we wszystkich rodzajach obuwia. Płyta może być wykorzystywana również zimą, ponieważ mieszanka, z której jest wykonana zapewnie elastyczność nawet przy najniższych temperaturach, co zapobiega ślizganiu. Wzór pozwala na zastosowanie w każdej wielkości zarówno w obuwiu damskim jak i męskim oraz ekonomiczne wykorzystanie płyty. Wysokie wyniki ścieralności pozwoliła osiągnąć specjalna mieszanka stworzona przez Dunlop, która nawet w niskich temperaturach zachowuje swoje właściwości. Płyta przygotowana do klejenia bez potrzeby dresania lub halogenizacji przy zastosowaniu kleju poliuretanowego (PU)

Płyta VARESE
Wymiary: 60x70cm
Grubość: 6mm
Płyta z uniwersalnym bieżnikiem. Do zastosowania w każdym rodzaju obuwia. Wysoki współczynnik ścieralności zapewnia idealny kompromis dla szewca i konsumenta. Wzór pozwala na wycinanie w niej w każdym kierunku i ekonomiczne wykorzystanie płyty.

Płyta DUNLOP D
Wymiary: 47X74cm
Grubość: 1,8mm
Płyta z uniwersalnym, delikatnym bieżnikiem. Idealnie sprawdza się zarówno w obuwiu męskim jak i damskim. Do zastosowania w każdym rodzaju obuwia. Znakomitej jakości płyta zelówkowa do zastosowania bez względu na porę roku. Wysoki współczynnik ścieralności zapewnia idealny kompromis dla szewca i konsumenta. Wzór pozwala na wycinanie w niej w każdym kierunku i ekonomiczne wykorzystanie płyty. Bardzo dobre wyniki ścieralności uzyskuje dzięki specjalnej mieszance stworzonej przez Dunlop. Dorównuje jakością płytom zelówkowym TOPY i Vibram.

ZELÓWKI DUNLOP SILK
Zelówki DUNLOP Silk stworzone zostały do naprawy eleganckich pantofli. Płytki bieżnik i grubość zelówki ok. 2mm, pozwalają na łatwe wykończenie eleganckich pantofli damskich i męskich. Jakość zastosowanych materiałów pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki ścieralności, na poziomie produktów TOPY lub Vibram. Dzięki dobrej mieszance łatwo się kleją przy zastosowaniu każdego kleju poliuretanowego (PU).
Rozmiar: 1,2,3
Grubość: 1,8mm
Pochodzenie: Włochy

WIERZCHNIKI DUNLOP SILK
Wierzchniki DUNLOP Silk stworzone są do naprawy eleganckich pantoli. Ładny wzór, płytki bieżnik oraz 5mm grubości pozwalają na zastosowanie w naprawie najbardziej eleganckich butów damskich i męskich. Jakość zastosowanych materiałów pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki ścieralności, na poziomie produktów TOPY lub Vibram. Dzięki dobrej mieszance łatwo się kleją przy zastosowaniu każdego kleju poliuretanowego (PU).
Rozmiary: 2,3,4
Grubość: 7mm
Pochodzenie: Włochy

ZELÓWKI DUNLOP GRIP
Zelówki DUNLOP Grip stworzone zostały z myślą o naprawie butów z bieżnikiem. Ładny, klasyczny wzór przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości mieszanek łatwo można je kleić przy zastosowaniu kleju poliuratonowego (PU). Nie wymagają zastosowania halogenu ani dodatkowego dresania. Jakość zastosowanych materiałów pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki ścieralności, na poziomie produktów TOPY lub Vibram.
Rozmiary: 1,3
Grubość: 3mm
Pochodzenie: Włochy

WIERZCHNIKI DUNLOP GRIP
Wierzchniki DUNLOP Grip są doskonałe do naprawy butów z niedużym bieżnikiem. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości mieszanek są łatwe w obróbce i klejeniu. Ładny wzór zadowolli najbardziej wymagającego klienta. Jakość zastosowanych materiałów pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki ścieralności, na poziomie produktów TOPY lub Vibram. Dzięki dobrej mieszance łatwo się kleją przy zastosowaniu każdego kleju poliuretanowego (PU).

Rozimary: 70,72,73
Grubość: 8mm
Pochodzenie: Włochy

ZELÓWKI DUNLOP WINTER
Zelówki DUNLOP Winter są idealnym rozwiązaniem dla naprawy butów zimowych. Wykonane ze specjalnej zimowej mieszanki, która nie twardnieje na mrozie, z zastosowaniem głębokiego bieżnika są antypoślizgowe. Łatwe w obróbce i szybkie w klejeniu z zastosowaniem kleju poliuretanowego (PU) nie wymagają halogenizacji. Jakość zastosowanych materiałów pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki ścieralności, na poziomie produktów TOPY lub Vibram.

Rozmiary: 43/44, 47/48, 49/50
Grubość: 4mm
Pochodzenie: Włochy

WIERZCHNIKI DUNLOP WINTER
Wierzchniki DUNLOP Winter zostały stworzone do naprawy zimowego obuwia. Specjalna zimowa mieszanka, która nie twardnieje na mrozie, oraz zastosowanie głębokiego bieżnika sprawiły że są wyjątkowo antypoślizgowe. Łatwo się obrabiają i kleją przy zastosowaniu kleju poliuretanowego (PU) bez wcześniejszej halogenizacji. Jakość zastosowanych materiałów pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki ścieralności, na poziomie produktów TOPY lub Vibram.

Rozmiary: 43/44, 47/48, 49/50
Grubość: 8mm
Pochodzenie: Włochy

ZELÓWKI DUNLOP TANK
Zelówki DUNLOP TANK są idealnym rozwiązaniem dla naprawy butów zimowych. Wykonane ze specjalnej zimowej mieszanki, która nie twardnieje na mrozie, z zastosowaniem głębokiego, klasycznego bieżnika są antypoślizgowe. Łatwe w obróbce i szybkie w klejeniu z zastosowaniem kleju poliuretanowego (PU) nie wymagają halogenizacji. Jakość zastosowanych materiałów pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki ścieralności, na poziomie produktów TOPY lub Vibram.

Rozmiary: 39/40, 41/42, 43/44, 45/46, 47/48, 49/50
Grubość: 4mm
Pochodzenie: Włochy

WIERZCHNIKI DUNLOP TANK
Wierzchniki DUNLOP TANK zostały stworzone do naprawy zimowego obuwia. Specjalna zimowa mieszanka, która nie twardnieje na mrozie, oraz zastosowanie głębokiego, klasycznego bieżnika sprawiły że są wyjątkowo antypoślizgowe. Łatwo się obrabiają i kleją przy zastosowaniu kleju poliuretanowego (PU) bez wcześniejszej halogenizacji. Jakość zastosowanych materiałów pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki ścieralności, na poziomie produktów TOPY lub Vibram.

Rozmiary: 39/40, 41/42, 43/44, 45/46, 47/48, 49/50Grubość: 8mm
Pochodzenie: Włochy

ZELÓWKI ADLER
Zelówki ADLER są idealnym rozwiązaniem dla naprawy butów zimowych. Wykonane ze specjalnej zimowej mieszanki, która nie twardnieje na mrozie. Oryginalny bieżnik tzw.kolce sprawiają że są antypoślizgowe. Łatwe w obróbce i szybkie w klejeniu z zastosowaniem kleju poliuretanowego (PU) nie wymagają halogenizacji. Jakość zastosowanych materiałów pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki ścieralności, na poziomie produktów TOPY lub Vibram.

Rozmiary: 1, 3
Grubość: 3,5mm
Pochodzenie: Włochy

WIERZCHNIKI ADLER
Wierzchniki ADLER są idealnym rozwiązaniem dla naprawy butów zimowych. Wykonane ze specjalnej zimowej mieszanki, która nie twardnieje na mrozie. Oryginalny bieżnik tzw.kolce sprawiają że są antypoślizgowe. Łatwo się obrabiają i kleją przy zastosowaniu kleju poliuretanowego (PU) bez wcześniejszej halogenizacji. Jakość zastosowanych materiałów pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki ścieralności, na poziomie produktów TOPY lub Vibram.

Rozmiary: 168, 170, 176
Grubość: 6,5mm
Pochodzenie: Włochy